Przywiązując szczególną uwagę do zasad etycznych w handlu i usługach oraz starając się postępować zgodnie z nimi w jak największym stopniu, jesteśmy zobowiązani do przestrzegania wszystkich standardów wymienionych poniżej w naszym kodeksie etyki biznesowej.

Odpowiedzialność za usługi i informacje

Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie informacje i produkty wysokiej jakości dostarczane naszym klientom. Nasi dostawcy i pracownicy są niezawodni dla swoich produktów i pracują dla naszej firmy. Naszym wspólnym dążeniem jest przyczynienie się do dobrego imienia SPA Studio s.r.o. Jesteśmy świadomi, że wszelkie działania niezgodne z zasadami etycznymi mogą zaszkodzić reputacji naszej firmy wśród klientów i dostawców. Nasza firma i jej współpracownicy cenią i respektują warunki umowy. Wszystkie jej elementy są przestrzegane, a pracownicy dbają o wsparcie dobrego imienia firmy.

Obowiązek i jakość

Szanujemy i doceniamy potrzeby naszych klientów, którzy mają swobodę wyboru dostawcy lub partnera biznesowego działającego na dowolnym runku. Naszym celem jest zaoferowanie klientowi odpowiedniego produktu o optymalnych parametrach, zgodnie z jego indywidualnymi potrzebami. Regularne informacje zwrotne od naszych klientów i partnerów wiele dla nas znaczą. Cenimy zasady etyki handlowej i innych powszechnie akceptowanych zasad moralnych i społecznych. Odrzucamy wszelkie oferty lub prośby, które z zasady naruszałyby nasz kodeks etyczny. Rozsądna postawa naszej firmy koncentruje się na tworzeniu i osiąganiu realistycznych celów. Zawsze szanujemy poufne informacje biznesowe i szanujemy tajemnicę handlową.

Dokładna cena

Nasi klienci mają prawo znać dokładną i ostateczną cenę naszych produktów oraz usług przed złożeniem zamówienia. Szczęśliwy klient to dla nas najlepsza nagroda.

O naszym marketingu

Zawsze podajemy prawdziwe i jednoznaczne informacje. Nie chcemy wprowadzać naszych klientów w błąd. Nie porównujemy cen naszych produktów z ofertą konkurencji.

Światowe marki

Jesteśmy ekskluzywnym sprzedawcą specjalizującym się w wysokiej jakości wannach Aquavia Spa® i basenach Canadian SPA® z hydromasażem a także w produktach premium POOL SPA®, w tym luksusowych akcesoriach do wellness i prywatnych spa. Posiadamy wyłączne prawa i licencje franczyzowe wielonarodowego OSIM® Singapore w zakresie produkcji wysokiej jakości akcesoriów do masażu. SPA Studio jest autoryzowanym partnerem BALBOA WATER GROUP® USA, światowego producenta technologii sterowania, dla Europy Środkowej i Wschodniej.

Czekamy na spotkanie z Tobą!
Jan Mikisek, Commercial Manager

Nasz zespół

Jan Kowalski
Manager
mail@spa-studio.cz

Jan Kowalski
Manager
mail@spa-studio.cz

Jan Kowalski
Manager
mail@spa-studio.cz

Jan Kowalski
Manager
mail@spa-studio.cz

Jan Kowalski
Manager
mail@spa-studio.cz

Jan Kowalski
Manager
mail@spa-studio.cz

Nasze podejście

Zespołowość

Wszystkich naszych współpracowników traktujemy uczciwie i zgodnie z zasadami oraz dobrymi obyczajami społecznymi. Aktywnie wspieramy dobre relacje wewnętrzne w naszej firmie, ale i relacje międzyludzkie naszych współpracowników. Komunikujemy się otwarcie i szczerze z naszymi pracownikami i szanujemy ich prawo do swobodnego wyrażania swoich opinii i myśli. Chcemy aby ten osobisty stosunek do naszych współpracowników był dla naszych klientów i partnerów dobrą reklamą zespołu i firmy.

Profesjonalne kursy

Dokładamy wszelkich starań, aby doskonalić wiedzę oraz doświadczenie naszych pracowników i partnerów, aby nie tylko byli bardziej zmotywowani, ale także gotowi do świadczenia wysokiej jakości usług.

Lojalność pracowników

Biorąc pod uwagę istniejące prawo, dążymy do tego, aby warunki pracy naszych pracowników były jak najlepsze. Nasi współpracownicy dbają o przestrzeganie norm i zasad dotyczących bezpieczeństwa pracy, a także warunków umownych uzgodnionych między nami a innymi stronami.