Pompy Aqua-Flo firmy Gecko

Pompy Aqua-Flo firmy Gecko zapewniają większy przepływ wody, co dla właścicieli wanien przekłada się na zwiększenie korzyści i zmniejszenie kosztów eksploatacji. Nasza oferta pomp obejmuje certyfikowane modele, dostępne w wielu konfiguracjach, aby zaspokoić wszystkie potrzeby, od największych do najmniejszych wanien z hydromasażem.

Zobacz więcej

Gecko Alliance Group - Systemy sterowania

Systemy sterowania Gecko zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do wanien ,były łatwo instalowane, zasilane i podłączone do pomp oraz akcesoriów do spa we wszystkich rozmiarach i konfiguracjach. Systemy sterowania zapewniają optymalną wydajność i całkowitą kontrolę, dając właścicielom spa natychmiastową poprawę z użytkowania.

Zobacz więcej

BWG® - najbardziej zaawansowane systemy sterowania

Układ sterowania składający się z jednostki sterującej i panelu sterowania stworzy centrum dowodzenia Twojej wanny lub basenu z hydromasażem. Wykorzystujemy głównie systemy z renomowanej firmy BALOBA Water Group (BWG) ®.

Zobacz więcej

Przyjazne dla użytkownika panele sterowania BWG®

Wytrzymałe materiały, estetyczny design, a przede wszystkim fakt, że wszystkie kluczowe funkcje wanny z hydromasażem mogą być sterowane intuicyjnie za pomocą jednego panelu sterowania wykonanego w jak najwyższej jakości.

Zobacz więcej

Mocne i energooszczędne pompy

Pompa jest sercem każdej wanny z hydromasażem. Jej siła i wytrzymałość determinują funkcje masażu wodnego oraz jakość i świeżość wody. Nasze wanny są wyposażone tylko w najbardziej zaawansowane technologicznie pompy na świecie. Poszczególne pompy są dobierane tak, aby pokryć zapotrzebowanie na wodę w wannie przy zachowaniu maksymalnej efektywności energetycznej.

Zobacz więcej

Ekonomiczne ogrzewanie dzięki spirali Titanic

Bardzo mocne ogrzewanie z ekonomiczną i cichą pracą. Opatentowana konstrukcja BWG zbadana np. w przemyśle motoryzacyjnym.

Zobacz więcej

Dmuchawy CG Air®

Masaż perłowy zawsze będzie tak dobry jak dmuchawa, która go tworzy. Sprężarki powietrza CG należą do czołówki w swojej kategorii i zapewniają szereg innowacyjnych funkcji.

Zobacz więcej

BALBOA® a CS ™ - najbardziej zaawansowane dysze

Dysze są jedną z najważniejszych części wanny z hydromasażem. Mają one bezpośredni wpływ na skuteczność masażu i wraz z ramą i glazurą stanowią jeden z najbardziej wyrazistych elementów estetycznych.

Zobacz więcej

Wanna z hydromasażem

Materiał ramy wykonanej przez firmę Lucité ® Acrylic mają długą historię – ta firma powstała w 1935 roku i należy do jednej z najbardziej cenionych amerykańskich marek. Dzięki swojej wytrzymałości i funkcjonalności materiał znalazł zastosowanie przede wszystkim w dziedzinie łaźni publicznych, wellness, spa oraz domowych urządzeń sanitarnych.

Zobacz więcej

Konstrukcja wanny z hydromasażem

Waga pełnej wanny lub basenu z hydromasażem sięga setek kilogramów. Wymaga to wysokiej jakości samonośnej konstrukcji, uzupełnionej solidnym dnem z zaawansowanymi właściwościami zapewniającymi długą żywotność Twojego SPA.

Zobacz więcej

Izolacja termiczna wanny z hydromasażem

Ekonomiczność działania wanny zależy od tego, jak dobrze została ona zabezpieczona przed utratą ciepła. Używamy najbardziej zaawansowanych materiałów izolacyjnych i montujemy poszczególne segmenty wanny z maksymalną precyzją. W ten sposób uzyskujemy najlepsze wyniki rynkowe.

Zobacz więcej

Kontrola wanny z hydromasażem

Nasi klienci mają do dyspozycji możliwość wdrożenia nowoczesnych systemów sterowania, które działają na bazie Wi-Fi. Wszystkie funkcje wanny z hydromasażem można łatwo i wygodnie kontrolować za pomocą prostej aplikacji w smartfonie.

Zobacz więcej

System filtracji wanny Whirlpool

Aby wanna z hydromasażem była czysta i nieszkodliwa dla zdrowia, stosujemy wysoce zaawansowane systemy filtracji na bazie chemii organicznej . Wszystkie urządzenia są podłączone  do wysokociśnieniowego obwodu filtracyjnego, który napędza pompa cyrkulacyjną. Do użytku prywatnego obwód może być dostarczony z najwyższej klasy filtrem SPA DCMS, jako głównym urządzeniem filtrującym lub alternatywnie z filtracją piaskową. W przypadku wyższych wymagań, dotyczących najwygodniejszej konserwacji wody, systemy mogą być wyposażone w automatyczne dozowniki środków dezynfekujących lub technologie dezynfekcji słoną wodą z regulacją pH.

Zobacz więcej

System dystrybucji wody w wannie Whirlpool

Dzięki technologii rurociągów wodnych w przestrzeni technologicznej, woda może przepływać z mniejszym oporem – systemy umożliwiają całkowitą rezystancję zarówno na wejściu, jak i na wyjściu. W takich przypadkach system jest zamocowany za pomocą dodatkowych obwodów wtórnego zasysania, które w razie potrzeby otworzyłyby drogę zarówno dla wejścia, jak i wyjścia obwodu alternatywnego.

Zobacz więcej

Modne dodatki

Wprowadzamy wiele technologii do naszych wanien z hydromasażem, mając jeden cel – dostosować je tak jak tylko możemy, do wymagań naszych klientów. Dodane oświetlenie dysz do wanien imprezowych lub regulowana aromaterapia dla niesamowitego relaksu – dzięki takim dodatkom ogólne wrażenia z kąpieli w naszych wannach będą znacznie lepsze.

Zobacz więcej

Gwarancja i doskonała obsługa

Nasze wanny wyposażone są w najlepsze technologie. Wierzymy w ich wysoką jakość i doskonały design. Canadian Spa Service Inclusive Ultimate zapewnia najdłuższą gwarancję na swoje technologie, silniki, pompy, monolityczną ramę samonośną zawierającą konstrukcję. Każdy właściciel pakietu produktów Canadian Spa automatycznie nabywa przedłużoną gwarancję.

Zobacz więcej