Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Canadian SPA® International. Przywiązujemy szczególną uwagę do jakości naszych basenów SPA. Cenimy sobie indywidualny i spersonalizowany kontakt z klientem. Zawsze postępujemy zgodnie z naszym kodeksem etyki biznesowej oraz przestrzegamy jak najwyższych standardów.

Odpowiedzialność za usługi i informacje

Jesteśmy odpowiedzialni za produkty najwyższej jakości dostarczane naszym klientom. Nasi pracownicy są niezawodni w zakresie swoich obowiązków, rzetelnie pracując na najwyższą jakość obsługi klienta. Naszym wspólnym wysiłkiem jest przyczynić się do dobrego imienia marki Canadian SPA® International.

Postawa naszej firmy jest ukierunkowana na tworzenie i osiąganie realistycznych celów. Zawsze szanujemy poufne informacje biznesowe i przestrzegamy tajemnicy handlowej w każdym aspekcie.

Jakość

Naszym celem jest zaoferowanie klientowi, właściwego produktu o jak najwyższych parametrach, zgodnie z jego indywidualnymi potrzebami. Wszelkie informacje zwrotne od naszych nabywców oraz partnerów wiele dla nas znaczą. Dzięki nim możemy usprawnić procesy realizacji zamówień.

Cena

Nasi klienci mają prawo znać dokładną i ostateczną cenę naszych produktów i usług przed złożeniem zamówienia. Szczęśliwy klient jest dla nas najlepszą nagrodą.

Globalne marki

Jesteśmy ekskluzywnym sprzedawcą specjalizującym się w wysokiej jakości wannach Aquaria Spa® i basenach Canadian SPA® z hydromasażem a także w produktach premium POOL SPA®. W tym luksusowych akcesoriach do wellness i prywatnych spa. Posiadamy wyłączne prawa i licencje franczyzowe OSIM® Singapore w zakresie produkcji wysokiej jakości akcesoriów do masażu. Jesteśmy autoryzowanym partnerem BALBOA WATER GROUP® USA, światowego producenta technologii sterowania, dla Europy Środkowej i Wschodniej.

Czekamy na spotkanie z Tobą!

Kierownik Handlowy
Andrzej Łaz

Łukasz Sabat

Nasze podejście

Zespół

Cały nasz Team traktujemy uczciwie i zgodnie z naszymi zasadami.

Aktywnie wspieramy dobre relacje wewnętrzne w naszej firmie. Z naszym zespołem komunikujemy się otwarcie i szczerze oraz szanujemy ich prawo do swobodnego wyrażania swoich opinii.

Profesjonalne kursy

Dokładamy wszelkich starań aby doskonalić wiedzę oraz umiejętności naszego Teamu tak abyśmy byli jeszcze bardziej zmotywowani i gotowi do świadczenia usług najwyższej jakości. Staramy się aby nasi pracownicy na bieżąco uczestniczyli w kursach podnoszących ich kwalifikacje.

Komfort pracy

Nieustannie dążymy do poprawy jakości naszych działań, aby zapewnić naszym pracownikom jak najwyższy standard pracy. Sumiennie przestrzegamy  wszystkich przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.