Pompy Aqua-Flo firmy Gecko

Pompy Aqua-Flo firmy Gecko zapewniają większy przepływ wody, co dla właścicieli wanien przekłada się na zwiększenie korzyści i zmniejszenie kosztów eksploatacji. Nasza oferta pomp obejmuje certyfikowane modele, dostępne w wielu konfiguracjach, aby zaspokoić wszystkie potrzeby, od największych do najmniejszych wanien z hydromasażem.

Zobacz więcej

Gecko Alliance Group - Systemy sterowania

Systemy sterowania Gecko zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do wanien ,były łatwo instalowane, zasilane i podłączone do pomp oraz akcesoriów do spa we wszystkich rozmiarach i konfiguracjach. Systemy sterowania zapewniają optymalną wydajność i całkowitą kontrolę, dając właścicielom spa natychmiastową poprawę z użytkowania.

Zobacz więcej

BWG® - najbardziej zaawansowane systemy sterowania

Układ sterowania składający się z jednostki sterującej i panelu sterowania stworzy centrum dowodzenia Twojej wanny lub basenu z hydromasażem. Wykorzystujemy głównie systemy z renomowanej firmy BALOBA Water Group (BWG) ®.

Zobacz więcej

 Panele sterowania BWG®

Wytrzymałe materiały, estetyczny design, a przede wszystkim fakt, że wszystkie kluczowe funkcje wanny z hydromasażem mogą być sterowane intuicyjnie za pomocą jednego panelu sterowania wykonanego w jak najwyższej jakości.

Zobacz więcej

Mocne i energooszczędne pompy

Pompa jest sercem każdej wanny z hydromasażem. Jej siła i wytrzymałość determinują funkcje masażu wodnego oraz jakość i świeżość wody. Nasze wanny są wyposażone tylko w najbardziej zaawansowane technologicznie pompy na świecie. Poszczególne pompy są dobierane tak, aby pokryć zapotrzebowanie na wodę w wannie przy zachowaniu maksymalnej efektywności energetycznej.

Zobacz więcej

Ekonomiczne ogrzewanie dzięki spirali Titanic

Bardzo mocne ogrzewanie z ekonomiczną i cichą pracą. Opatentowana konstrukcja BWG zbadana np. w przemyśle motoryzacyjnym.

Zobacz więcej

Dmuchawy CG Air®

Masaż perłowy zawsze będzie tak dobry jak dmuchawa, która go tworzy. Sprężarki powietrza CG należą do czołówki w swojej kategorii i zapewniają szereg innowacyjnych funkcji.

Zobacz więcej

BALBOA® a CS ™ - najbardziej zaawansowane dysze

Dysze są jedną z najważniejszych części wanny z hydromasażem. Mają one bezpośredni wpływ na skuteczność masażu i wraz z ramą i glazurą stanowią jeden z najbardziej wyrazistych elementów estetycznych.

Zobacz więcej

Rama wanny z hydromasażem 

Materiał ramy wykonanej przez firmę Lucité ® Acrylic mają długą historię – ta firma powstała w 1935 roku i należy do jednej z najbardziej cenionych amerykańskich marek. Dzięki swojej wytrzymałości i funkcjonalności materiał znalazł zastosowanie przede wszystkim w dziedzinie łaźni publicznych, wellness, spa oraz domowych urządzeń sanitarnych.

Zobacz więcej

Konstrukcja wanny z hydromasażem

Waga pełnej wanny lub basenu z hydromasażem sięga setek kilogramów. Wymaga to wysokiej jakości samonośnej konstrukcji, uzupełnionej solidnym dnem z zaawansowanymi właściwościami zapewniającymi długą żywotność Twojego SPA.

Zobacz więcej

Izolacja termiczna wanny z hydromasażem

Ekonomiczność działania wanny zależy od tego, jak dobrze została ona zabezpieczona przed utratą ciepła. Używamy najbardziej zaawansowanych materiałów izolacyjnych i montujemy poszczególne segmenty wanny z maksymalną precyzją. W ten sposób uzyskujemy najlepsze wyniki rynkowe.

Zobacz więcej

Kontrola wanny z hydromasażem

Nasi klienci mają do dyspozycji możliwość wdrożenia nowoczesnych systemów sterowania, które działają na bazie Wi-Fi. Wszystkie funkcje wanny z hydromasażem można łatwo i wygodnie kontrolować za pomocą prostej aplikacji w smartfonie.

Zobacz więcej

System filtracji 

Aby wanna z hydromasażem była czysta i nieszkodliwa dla zdrowia, stosujemy wysoce zaawansowane systemy filtracji na bazie chemii organicznej . Wszystkie urządzenia są podłączone  do wysokociśnieniowego obwodu filtracyjnego, który napędza pompa cyrkulacyjną. Do użytku prywatnego obwód może być dostarczony z najwyższej klasy filtrem SPA DCMS, jako głównym urządzeniem filtrującym lub alternatywnie z filtracją piaskową. W przypadku wyższych wymagań, dotyczących najwygodniejszej konserwacji wody, systemy mogą być wyposażone w automatyczne dozowniki środków dezynfekujących lub technologie dezynfekcji słoną wodą z regulacją pH.

Zobacz więcej

System dystrybucji wody 

Dzięki technologii rurociągów wodnych w przestrzeni technologicznej, woda może przepływać z mniejszym oporem – systemy umożliwiają całkowitą rezystancję zarówno na wejściu, jak i na wyjściu. W takich przypadkach system jest zamocowany za pomocą dodatkowych obwodów wtórnego zasysania, które w razie potrzeby otworzyłyby drogę zarówno dla wejścia, jak i wyjścia obwodu alternatywnego.

Zobacz więcej

Modne dodatki

Wprowadzamy wiele technologii do naszych wanien z hydromasażem, mając jeden cel – dostosować je tak jak tylko możemy, do wymagań naszych klientów. Dodane oświetlenie dysz do wanien imprezowych lub regulowana aromaterapia dla niesamowitego relaksu – dzięki takim dodatkom ogólne wrażenia z kąpieli w naszych wannach będą znacznie lepsze.

Zobacz więcej

Gwarancja 

Nasze wanny wyposażone są w najlepsze technologie. Wierzymy w ich wysoką jakość i doskonały design. Canadian Spa Service Inclusive Ultimate zapewnia najdłuższą gwarancję na swoje technologie, silniki, pompy, monolityczną ramę samonośną zawierającą konstrukcję. Każdy właściciel pakietu produktów Canadian Spa automatycznie nabywa przedłużoną gwarancję.