GLADIUS NEW

Gigant

Ten wyjątkowy model oferuje nie tylko niewiarygodną przestrzeń, ale także wyjątkowe rozwiązania funkcjonalne. Gladius New posiada jeden z najbardziej inteligentnych systemów hydromasażu. Dobrze zaprojektowane wnętrze uwzględnia prywatną przestrzeń każdej strefy masażu. Centralna część wanny, która jest tak dużo jak mały domowy basen, oferuje szeroki zakres zastosowań.

  • 81 dysz wodnych
  • 10 dysz powietrznych
  • 5 pomp (3 CV - 2250 W)
  • Pojemność 2050 litrów
  • Waga bez / z wodą 490 kg - 2540 kg

302 cm x 221 cm x 94 cm

7

od 59 900 zł

Cena netto

Technologia Lacan Thermal

Na całym świecie wydaje się, że jest to unikalny system izolacji termicznej. Ten wyjątkowy element jest wykonany ze specjalnie hartowanego otwartego profilu, który obniża koszty nawet o 50-60%. Dzięki złożonej mieszance elementów, jest całkowicie odporny na promieniowanie UV i temperaturę do 90 ° C. Jako jedyny producent na świecie zapewniamy gwarancję na 120 miesięcy na nasze produkty.

Pomóż swojemu układowi limfatycznemu w naszym spa!

  • Nasz unikalny masaż wodny zapewnia naturalną stymulację sfery limfatycznej.
  • Pod powierzchnią wody znajduje się unikalny system strumieniowy z naprzemiennym i zmiennym ciśnieniem.
  • Naprzemienne i zmienne ciśnienie dysz JUMBO JET poprawia krążenie naczyń limfatycznych.
  • Do 16-tu indywidualnie dobranych dysz służących do masażu w obszarze limfatycznym.

VISION Multi Control panel

Chcielibyśmy przedstawić przyszłość reprezentowaną przez prostotę połączoną z eleganckim luksusem.

Jeden dotyk umożliwia różnorodne rozwiązania
Kontroluj masaż jednym dotknięciem
Przesuwając zmień kolor
Unikalna regulacja masażu

Pierwsze bicze wodne 3D na świecie!!

Unikalny strumień wibracyjny z głębokim masażem
Możliwość aktywnego masażu ciśnieniowego z efektem turbiny
Masaż wibracyjny + masaż ciśnieniowy + Głęboki masaż

Technologia Lacan Thermal

Na całym świecie wydaje się, że jest to unikalny system izolacji termicznej. Ten wyjątkowy element jest wykonany ze specjalnie hartowanego otwartego profilu, który obniża koszty nawet o 50-60%. Dzięki złożonej mieszance elementów, jest całkowicie odporny na promieniowanie UV i temperaturę do 90 ° C. Jako jedyny producent na świecie zapewniamy gwarancję na 120 miesięcy na nasze produkty.


Nieograniczona przestrzeń

Ten model zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla 8 osób. Może być używany nie tylko do wypoczynku, ale także do zabawy. Jego unikalne rozmieszczenie dopasowano do delikatnych linii i wysoce funkcjonalnego projektu.


Domowe SPA

Ten wspaniały model o dużej pojemności łączy w sobie wyjątkowe możliwości masażu z gigantycznym basenem. Bezkonkurencyjny, bardzo skuteczny system masażu wodnego zapewnia każdemu doskonały relaks.


Unikalna terapia nawilżająca i lecznicza MicroSilk

System MicroSilk nasyca kąpiel wodną miliardami mikropęcherzyków powietrza, które dotleniają i nawilżają ludzkie ciało. Naturalna moc MicroSilk jest związana z jego działaniem antyseptycznym i leczniczym. Technologia MicroSilk może być stosowana w Clawn.


Ergonomiczne i wyrafinowane akcesoria Soft-Ergoflex

Proste i bardzo wygodne wodoodporne poduszki podtrzymują głowę i szyję. Chcąc cieszyć się relaksem kręgosłup szyjny musi być w pełni rozluźniony. Modele mogą być wyposażone w dowolne akcesoria Soft Ergoflex, w tym bardzo ergonomiczne, bezobsługowe poduszki pod głowę.


System masażu widmowego

Wymiary i specyficzna pozycja dysz do masażu są oceniane bardzo starannie i indywidualnie, zgodnie z filozofią wanien z hydromasażem. Istnieje duża różnica między masażem sportowym, relaksacyjnym lub głębokim. Najważniejsza nie jest ilość dysz, a ich funkcja, regulacja i żywotność.


Unikalny wielopoziomowy system regulacji

Dzięki unikalnej aranżacji dyszy, udaje nam się zapewnić każdemu klientowi indywidualne ustawienie masażu. Odpowiednio dobrane systemy masażu oferują kilka rodzajów niezależnych masazy z wielopoziomową regulacją ciśnienia, a więc są one idealne dla każdego.

Krąg masujący można połączyć z oprawą produkcyjną masaży co za tym idzie: możemy spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów. Nasze urządzenia można skonfigurować w celu zapewnienia optymalnego poziomu masażu refleksyjnego, sportowego lub głębokiego.


Konfiguracja i sterowanie bezprzewodowe

Zaawansowane systemy, dostępne we wszystkich wysokiej klasy modelach spa, mogą być sterowane dosłownie z dowolnego miejsca za pośrednictwem modułu Wi-Fi. Udostępnianie systemu jest możliwe z dowolnego smartfona lub tabletu. Obsługuje systemy iOS iPhone® lub iPad® z możliwością obsługi systemów operacyjnych Symbian® i Android®. Aktualizacja możliwa na życzenie.


Najbardziej zaawansowane systemy BP® i Colossus®

Główne jednostki systemowe reprezentują najbardziej zaawansowane i niezawodne systemy sterowania. Wszystkie komponenty wykonane są z zaawansowanych technologicznie materiałów zgodnie z filozofią łatwej kontroli i długoterminowej niezawodności z możliwością szerokiego wykorzystania modułowego, przy dowolnym skorzystaniu z innego modułu pomocniczego.


Panele sterowania TP® High-Tech

Wszystkie systemy sterowania i obsługi są zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi bardzo łatwą kontrolę i intuicyjną praktyczność. Przedstawienie wszystkich funkcji na wyświetlaczu jest bardzo czytelne. Wyższe modele wyróżniają się kolorami. Możliwość dowolnego wyboru wariantu.


Opatentowana konstrukcja elementów grzejnych M7®

Unikalna niezawodność elementów grzejnych, w gęsto zwiniętym spiralnym elemencie, zapewnia długotrwałą niezawodność i wysoce skuteczną metodę podgrzewania wody o niskiej energii. Opatentowana technologia Low-W o zmniejszonym oporze przepływu, jest odporna nawet na agresywną chemicznie wodę.


Technologie grzewcze TITANIC

W przypadku najwyższych wymagań związanych z chemicznym uzdatnianiem wody, np. za pomocą technologii dezynfekcji słoną wodą i systemów słonej wody, możliwa jest wymiana dowolnego elementu grzewczego na tytanowy. Ten element jest całkowicie odporny na wszelkie metody chemicznego uzdatniania wody. Aktualizacja możliwa na życzenie.


Energooszczędna i cicha praca

Technologie masażu i cyrkulacji testowane są na niski poziom hałasu i certyfikowane w najwyższej jakości. Pompy cyrkulacyjne są sterowane przez samoczyszczący system sterowania z możliwością ustawienia własnego czasu, dzięki któremu koszty eksploatacyjne są redukowane.


Klimatyzacja CG Air Systemes Inc®

Systemy wyposażone w klimatyzację światowej klasy producenta CG Air Systèmes Inc® gwarantują najwyższą możliwą jakość używanych komponentów. Na życzenie możliwe jest przedłużenie dmuchawy CG AIR za pomocą systemu ogrzewania gorącym powietrzem lub niezależnego przełącznika pneumatycznego.


Usługa Inclusive Ultimate®

Canadian Spa Service Inclusive Ultimate zapewnia najdłuższe gwarancje na swoje technologie, silniki, pompy, monolityczną ramę samonośną wraz z konstrukcją. Każdy właściciel pakietu produktów Canadian Spa automatycznie uzyskuje rozszerzoną gwarancję. Ma ona zastosowanie do wszystkich nowych i odprawionych modeli, w tym modeli sprzedawanych jako część pakietu promocyjnego.

Kolor perłowy

Wyjątkowo przejrzyste wykończenie powierzchni.

Wariant koloru obudowy


Kolor morski

Nowa seria sezonowa Premium nawiązująca do zachodu słońca w Toskanii.

Wariant koloru obudowy


Kolor ciemny niebieski

Zupełnie nowa wersja kolorystyczna: granatowy mglisty wzór.

Wariant koloru obudowy

Wymiary

302 cm x 221 cm x 94 cm

Pojemność

676 US gallons

Masa (bez wody)

1257 lbs

Masa (z wodą)

6900 lbs

Ilość dysz

91 szt. Ultra Jets stainless P.H.C.

Technologie i kontrola

Chromotherapy LED 12 Multi Color P.H.C

Intelligent LED System

Najnowocześniejsza technologia bezchlorowa®

Wysoka wydajność technologii PUMP

Główna jednostka sterująca BWG®

Dostępny system WI-FI (iOS, Symbian, Android)

BWG® ECONOMY HEATER

Wysoka wydajność technologii JETS

Special Solination Technology®

Generic FreshWater® O3 Ozonizer

Główny panel sterowania BWG® DeLUXE


Komponenty techniczne i wyposażenie

Całkowita liczba dysz

Ultra Jets Stainless PHC - 91 szt

Dysze cyrkulacyjne

PROPELLER Maintenance-free Module

THIX-FIX® CS Unique Construction

Original by Canadian SPA International®

Stainless control and massage features

P.H.C Packet Equipment

ALU Fixed Ultralight Construction

Original by Canadian SPA International®

Liczba dysz wodnych

Stainless PHC - 81 szt

Chromotherapy LED 12 Multi Color P.H.C

Intelligent LED System

Original Design by

Original by Canadian SPA International®

Combo Membranne Cleaning System

Canadian SPA International®

Authentic Microban Surface Finish

Original by Canadian SPA International®

Liczba dysz powietrznych

Stainless PHC - 10 szt

ISO PLANK AA++ Unique Outdoor Insulation

Original by Canadian SPA International®

SPAZAZZ® Aromatherapy Made in USA

P.H.C Packet Equipment

Access Floor ISO+ Insulated Floor

Original by Canadian SPA International®