Natura

Najbardziej wydajny model wszechczasów

Ten dwuosobowy model basenu SPA o wysokich osiągach oferuje niezwykłe funkcje, które zapewniają niezapomniane doznania. Dzięki niezrównanej trwałości i wyjątkowo zaprojektowanej ergonomii, jest to najlepszy wybór dla osób poszukujących najwyższej jakości dwuosobowego basenu SPA.

Maksymalny relaks, komfort, wydajność i regeneracja to główne cechy tego modelu. Wanna Natura została wyposażona w najnowocześniejszy i najmocniejszy zestaw dysz CMP® Endorfin Jets, pochodzących z USA. Dzięki wyjątkowej wydajności pomp WATERWAY® zapewniają one niezrównaną siłę masażu.

Ilość dysz umieszczonych w wannie jest imponująca i zostały one rozmieszczone w sposób systematyczny. Dzięki temu ciało człowieka praktycznie unosi się na dyszach, co stanowi absolutny szczyt masażu osiągalny w świecie jacuzzi. Każda dysza została starannie ustawiona, aby efektywnie i głęboko masować aktywne mięśnie ciała oraz łagodzić napięcie i stres.

Intensywność masażu jest w pełni regulowana, dzięki czemu użytkownik może dostosować ją do swoich indywidualnych preferencji. Możliwość przeniesienia masażu na różne partie ciała pozwala na precyzyjne dopasowanie go do potrzeb użytkownika.

Ten model basenu SPA zapewnia nie tylko wyjątkowy masaż, ale także maksymalny relaks i komfort. Jego solidna konstrukcja gwarantuje trwałość, a zaprojektowana ergonomia sprawia, że korzystanie z niego jest wygodne i przyjemne.

Podsumowując, model basenu SPA Natura to doskonały wybór dla osób poszukujących najwyższej jakości basenu SPA dla dwóch osób. Dzięki wyjątkowym funkcjom i niezrównanemu masażowi, ten model zapewni niezapomniane doznania, pozwalając użytkownikom osiągnąć maksymalny relaks, komfort i regenerację.

85"x65"x32"

3

190 gal.

772 lbs

87 dysz

Cena podstawowa netto:

Od - PLN

Technologia Lacan Thermal

Unikalny system izolacji termicznej. Ten wyjątkowy element jest wykonany ze specjalnie hartowanego otwartego profilu, który obniża koszty nawet o 50-60%. Dzięki złożonej mieszance elementów, jest całkowicie odporny na promieniowanie UV i temperaturę do 90 ° C. Jako jedyny producent na świecie zapewniamy gwarancję na 120 miesięcy na nasze produkty.

Pomóż swojemu układowi limfatycznemu w naszym spa!

  • Nasz unikalny masaż wodny zapewnia naturalną stymulację sfery limfatycznej.
  • Pod powierzchnią wody znajduje się unikalny system strumieniowy z naprzemiennym i zmiennym ciśnieniem.
  • Naprzemienne i zmienne ciśnienie dysz JUMBO JET poprawia krążenie naczyń limfatycznych.
  • Do 16-tu indywidualnie dobranych dysz służących do masażu w obszarze limfatycznym.

VISION Multi Control panel

Chcielibyśmy przedstawić przyszłość reprezentowaną przez prostotę połączoną z eleganckim luksusem.

Jeden dotyk umożliwia różnorodne rozwiązania
Kontroluj masaż jednym dotknięciem
Przesuwając zmień kolor
Unikalna regulacja masażu

Pierwsze bicze wodne 3D na świecie!!

Unikalny strumień wibracyjny z głębokim masażem
Możliwość aktywnego masażu ciśnieniowego z efektem turbiny
Masaż wibracyjny + masaż ciśnieniowy + Głęboki masaż

Nigdy nie doświadczyłeś hydromasażu w ten sposób

Ciesz się prawdziwym doświadczeniem ponadczasowego masażu na maksymalnym możliwym poziomie. W anatomicznie wyprofilowanych kuszetkach wspartych dziką siłą masażu wodnego całe Twoje ciało ogarną emocje. Model ten łączy w sobie najwyższą wydajność masażu w kuszetkach z elementami masażu absolutystycznego tej epoki. Nowa wersja modelu Natura jest po raz pierwszy najbardziej spójna i w pełni dopracowana, aby oferować najwyższy komfort i wydajność zrodzoną z miłości do masaży.


Technologia Lacan Thermal

Unikalny system izolacji termicznej. Ten wyjątkowy element jest wykonany ze specjalnie hartowanego otwartego profilu, który obniża koszty nawet o 50-60%. Dzięki złożonej mieszance elementów, jest całkowicie odporny na promieniowanie UV i temperaturę do 90°C. Jako jedyny producent na świecie zapewniamy gwarancję na 120 miesięcy na nasze produkty.


Ekspresjonizm zaczyna się od kształtu

Wybór odpowiedniego kształtu SPA spośród olbrzymiej gamy wanien, może wydawać się nie łatwy. Oferujemy wiele możliwości dopasowania kształtu tak aby uzyskać najwyższy komfort relaksu. Nowoczesny design bardzo zyskuje na funkcjonalności, istnieją również modele, które mogą właścicielom zaoferować ekspresjonizm w wyglądzie, jak również wydajne urządzenie do masażu.


Unikalna terapia nawilżająca i lecznicza MicroSilk

System MicroSilk nasyca kąpiel wodną miliardami mikropęcherzyków powietrza, które dotleniają i nawilżają ludzkie ciało. Naturalna moc MicroSilk jest związana z jego działaniem antyseptycznym i leczniczym.


Inteligentny system masażu

Wymiary i specyficzna pozycja dysz do masażu są wybierane bardzo starannie i indywidualnie. Istnieje duża różnica między masażem sportowym, relaksacyjnym lub głębokim. Najważniejsza nie jest ilość dysz, a ich funkcja, regulacja i żywotność.


Unikalny wielopoziomowy system regulacji

Dzięki unikalnej aranżacji dyszy, udaje nam się zapewnić każdemu klientowi indywidualne ustawienie masażu. Odpowiednio dobrane systemy masażu oferują kilka rodzajów niezależnych masaży z wielopoziomową regulacją ciśnienia.
Nasze urządzenia można skonfigurować w celu zapewnienia optymalnego poziomu masażu relaksacyjnego, sportowego lub głębokiego.


Konfiguracja i sterowanie bezprzewodowe

Zaawansowane systemy, dostępne we wszystkich wysokiej klasy modelach spa, mogą być sterowane dosłownie z dowolnego miejsca za pośrednictwem modułu Wi-Fi. Udostępnianie systemu jest możliwe z dowolnego smartfona lub tabletu. Obsługuje systemy iOS iPhone® lub iPad® z możliwością obsługi systemów operacyjnych Symbian® i Android®. Aktualizacja możliwa na życzenie.


Najbardziej zaawansowane systemy BP® i Colossus®

Główne jednostki systemowe reprezentują najbardziej zaawansowane i niezawodne systemy sterowania. Wszystkie komponenty wykonane są z zaawansowanych technologicznie materiałów zgodnie z filozofią łatwej kontroli i długoterminowej niezawodności z możliwością szerokiego wykorzystania modułowego, przy dowolnym skorzystaniu z innego modułu pomocniczego.


Panele sterowania TP® High-Tech

Wszystkie systemy sterowania i obsługi są zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi bardzo łatwą i intuicyjną kontrolę. Wszystkie funkcje przedstawiane na wyświetlaczu są bardzo czytelne. Nowsze modele oferują różne kolory interfejsu.


Opatentowana konstrukcja elementów grzejnych M7®

Unikalna niezawodność elementów grzejnych, w gęsto zwiniętym spiralnym elemencie zapewnia długotrwałą niezawodność i wysoce skuteczną metodę podgrzewania wody w sposób niskoenergetyczny. Opatentowana technologia Low-W o zmniejszonym oporze przepływu, jest odporna na chemię.


Technologie grzewcze TITANIC

W przypadku najwyższych wymagań związanych z chemicznym uzdatnianiem wody, np. za pomocą technologii dezynfekcji słoną wodą i systemów słonej wody, możliwa jest wymiana dowolnego elementu grzewczego na tytanowy. Ten element jest całkowicie odporny na wszelkie metody chemicznego uzdatniania wody.


Energooszczędna i cicha praca

Technologie masażu i cyrkulacji testowane są pod kątem niskiego poziomy hałasu i certyfikowane w najwyższej jakości. Pompy cyrkulacyjne są sterowane przez samooczyszczający się system sterowania z możliwością ustawienia własnego czasu pracy w celu redukcji kosztów eksploatacji.


Klimatyzacja CG Air Systemes Inc®

Systemy wyposażone w klimatyzację światowej klasy producenta CG Air Systèmes Inc® gwarantują najwyższą jakość komponentów. Na życzenie możliwe jest przedłużenie dmuchawy CG AIR za pomocą systemu ogrzewania gorącym powietrzem lub niezależnego przełącznika pneumatycznego.


Usługa Inclusive Ultimate®

Canadian Spa Service Inclusive Ultimate zapewnia najdłuższe gwarancje na swoje technologie, silniki, pompy, monolityczną ramę samonośną wraz z konstrukcją. Każdy właściciel pakietu produktów Canadian Spa automatycznie uzyskuje rozszerzoną gwarancję.

Kolor perłowy

Wyjątkowo przejrzyste wykończenie powierzchni.

Wariant koloru obudowy

Wymiary

85"x65"x32"

Pojemność

198 US gallons

Masa (bez wody)

772 lbs

Masa (z wodą)

2425 lbs

Ilość dysz

87 pcs Ultra Jets stainless P.H.C.

Technologie i kontrola

Chromotherapy LED 12 Multi Color P.H.C

Najnowocześniejsza technologia bezchlorowa®

BLOWER CG AIR®

Główny panel sterowania BWG® DeLUXE

Dostępny system WI-FI (iOS, Symbian, Android)

BWG® ECONOMY HEATER

Wysoka wydajność technologii PUMP

Główna jednostka sterująca BWG®

Special Solination Technology®

Generic FreshWater® O3 Ozonizer

Wysoka wydajność technologii JETS


Komponenty techniczne i wyposażenie

Całkowita liczba dysz

Ultra Jets Stainless PHC - 32 szt

Dysze cyrkulacyjne

PROPELLER Maintenance-free Module

THIX-FIX® CS Unique Construction

Original by Canadian SPA International®

Stainless control and massage features

P.H.C Packet Equipment

ALU Fixed Ultralight Construction

Original by Canadian SPA International®

Liczba dysz wodnych

Stainless PHC - 65 szt

Chromotherapy LED 12 Multi Color P.H.C

Intelligent LED System

Original Design by

Original by Canadian SPA International®

Combo Membranne Cleaning System

Canadian SPA International®

Authentic Microban Surface Finish

Original by Canadian SPA International®

Liczba dysz powietrznych

Stainless PHC - 13 szt

ISO PLANK AA++ Unique Outdoor Insulation

Original by Canadian SPA International®

SPAZAZZ® Aromatherapy Made in USA

P.H.C Packet Equipment

Access Floor ISO+ Insulated Floor

Original by Canadian SPA International®