WS-1242

Sauna fińska

219 cm x 199 cm x 209 cm
199 cm x 199 cm x 209 cm

4-5

Kontrola

Sauny UKKO są wyposażone w najnowocześniejszy panel dotykowy z systemem Touch Me, który można kontrolować nie tylko dotykiem, ale także wygodnym pilotem. Syntetyczne części urządzenia i panelu sterowania są wykonane z materiału odpornego na wysoką temperaturę i wilgotność.


W pełni przeszklone drzwi i ściany

Sauny UKKO zostały wykonane z najwyższą starannością, ze szczególnym uwzględnieniem jakości wszystkich przeszklonych elementów. Grubość szkła dla całkowicie przeszklonych drzwi jest wyraźnym wskaźnikiem poziomu jakości każdej sauny. Wszystkie przeszklone ściany wykonane są ze szkła o grubości 10 mm, a przeszklone drzwi ze szkła 8 mm.


Ogólna koncepcja budowy

Every integral part is worked on to the finest of details and made from the highest quality materials. Cedar wood floor panelling, wide ABACHI benches 550-700mm thick according to sauna model come as standard. Backrests and headrests are made from the exact same top quality material.


Wyposażenie premium

Każdy luksusowy pakiet saun zawiera nastrojowe oświetlenie LED, które imituje kolorowe niebo. Inną integralną częścią jest system audio, który dodaje atmosfery pomieszczeniu i pozytywnie wpływa na rozluźnienie zarówno ciała, jak i duszy. Wnętrze sauny zawiera kamienną ścianę ustawioną odpowiednio do układu sauny.


Stal nierdzewna

Odpowiednie wykonanie wymaga zwrócenia szczególnej uwagi nawet na drobne części i elementy, w jakie wyposażona jest sauna. Luksusowy uchwyt ze stali nierdzewnej jest dowodem na kunszt wykonania każdej sauny. Zawiasy ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości wykonania są niezmiernie ważne, aby zapewnić, że drzwi sauny zapewniają bezpieczeństwo i dobrze działają.


Okres gwarancji

– 5 lat na podgrzewacz
– 10 lat na szkło
– 2 lata gwarancji ogólnej