Termoizolacyjna osłona

Wysokiej klasy osłona termiczna zapobiega ucieczce ciepła z napełnionej wanny z hydromasażem i znacznie obniża koszty eksploatacji. Możliwości izolacyjne specjalnie wytłaczanych materiałów, z których wykonana jest osłona termoizolacyjna, nie zmniejszają się nawet przy regularnym obciążaniu. Odpowiednio gruba warstwa materiałów zapobiega wydostawaniu się ciepła z obszaru wanny z hydromasażem.

Obudowa ISOPLANK® 

Obudowa wanny do hydromasażu wykonana jest z wysokiej jakości syntetycznego materiału Isoplank, który składa się z wytrzymałego plastikowego rdzenia z domieszką silikonu, wyróżniającego się dużą odpornością na warunki atmosferyczne.

CA® Inteligentna Izolacja

Przestrzeń technologiczna wanny wyposażona jest w inteligentną piankę izolacyjną zawierającą warstwę refleksyjną CA G2004 lub G2010. Dzięki doskonale dopasowanej izolacji, temperatura utrzymywana jest wewnątrz wanny.

Podłoga ISO+

Dolna część wanny z hydromasażem składa się z bardzo wytrzymałego monolitycznego dna wykonanego z hartowanego tworzywa ABS. W połączeniu z termoizolacyjnym wypełnieniem całego dna każdej wanny z hydromasażem działa przede wszystkim jako skrzynka transportowa, zapobiega przedostawaniu się owadów i gryzoni oraz jest wyjątkowo odporna na mniejszą wilgotność i zmiany klimatyczne.