Dwustopniowa pompa BWG® Super WOW

Jedna z najmocniejszych pomp opracowanych specjalnie dla dużych wanien z dużą ilością dysz do masażu.

Dzięki swojej konstrukcji Super WOW Pump firmy BALBOA WATER GROUP jest w stanie zapewnić płynny przebieg masażu nawet w przypadku zastosowania w większych modelach.

System dwuprzekładniowych silników zapewnia energooszczędną pracę, co będzie korzystne zwłaszcza w przypadku wanien z hydromasażem o dużej pojemności. Pompa Super WOW została przetestowana na urządzeniu TYPHOON Ultra Jets by CS™ z przepływem 530 galonów na minutę, które wytwarzają przepływ wsteczny we wszystkich urządzeniach SWIM SPA.

BWG ® Magnaflow 440 Pump

Wysokiej klasy pompa Magnaflow 440 łączy w sobie elastyczność, moc i inteligentną konstrukcję.Specyficzna moc 1,5 KM i przepływ o stałej prędkości 34 m3/h (148 galonów na minutę) zapewnia wystarczająco silny masaż do średnich i dużych wanien.

Opracowana konstrukcja gwarantuje długą żywotność i wysoką wydajność części, nawet przy ciągłej pracy. Wszystkie uszczelki zostały wykonane z ceramiki węglowej zawierającej elastomery Viton®, które chronią części przed przegrzaniem i narażeniem chemicznym.

Niagara BWG®

Niagara została opracowana dla wanien zawierających ponad 100 dysz. Jej konstrukcja spełnia wymogi efektywnego działania wanien z hydromasażem zarówno w środowisku domowym jak i komercyjnym, zachowując jednocześnie długą żywotność.

Niagara oferuje prąd o stałej prędkości 44 m3/h (193 galonów na minutę). Można wybrać jedną z dwóch pomp o zaawansowanej konstrukcji o mocy 2 HP lub 3 HP. Pomimo swojej mocy pompa zachowuje zaskakująco kompaktowe wymiary, które pozwalają na jej łatwy montaż. Wszystkie części są uszczelnione na bazie ceramiki węglowej za pomocą elastomerów Viton ® gwarantujących długą żywotność i doskonałą ochronę przed przegrzaniem i działaniem czynników chemicznych.