Popularność marki Canadian Spa International® stale rośnie.

Popularność marki Canadian Spa International® stale rośnie i niepowstrzymała jej nawet surowa skandynawska zima!

Na początku 2018 roku marka Canadian Spa International® zadebiutowała w krajach skandynawskich. Rosnący popyt ze strony naszych północnych partnerów jest spowodowany naszymi wyjątkowymi właściwościami izolacji termicznej, które są naprawdę kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania w najzimniejszych warunkach klimatycznych.

Międzynarodowy znak towarowy chroniony Canadian SPA International® zauważył większe zainteresowanie działalnością biznesową ze strony zagranicznych partnerów biznesowych w ciągu ostatnich kilku lat. Od 2013 r. Strategicznie zajmowano stanowiska biznesowe w krajach europejskich, takich jak Francja, Niemcy, Polska, Słowacja, Rumunia, Chorwacja, Słowenia, a także poza Europą m.in. w Izraelu.

Innowacyjne modele i najwyższa jakość doprowadziły także do oficjalnej dystrybucji marki Canadian SPA International® w Finlandii i wydaje się, że będzie dalej rosnąć poza jej granicach – w Norwegii lub Szwecji. Każdy partner zagraniczny spełnia odpowiednie kryteria, które mają zapewnić ekskluzywność i najwyższy standard sprzedaży i obsługi dla każdego klienta. Nasza marka często mylona jest z innymi producentami, który oferują i dostarczają produkty niższej jakości, zwłaszcza pochodzące z Azji, ale również rynku amerykańskiego. Konkurencyjne marki również mogą stosować mylące oświadczenia lub zniesławienia mające na celu osiągniecie przez nich sukcesu.

UWAGA!

Chcemy zapewnić naszym klientom i partnerom biznesowym, że marka Canadian Spa International® realizuje i dostarcza tylko produkty najwyższej jakości, a każdy komponent i technologia są oryginalne i certyfikowane. Każdy produkt, zanim ujrzy światło dzienne, poddawany jest dokładnej i szczegółowej kontroli.