WS-1102

Sauna fińska

218 cm x 199 cm x 209 cm
199 cm x 168 cm x 209 cm
177 cm x 150cm x 209 cm

2-4

Kontrola

Sauny MEXDA są wyposażone w najnowocześniejszy panel dotykowy z systemem Touch Me, który można kontrolować nie tylko dotykiem, ale także wygodnym pilotem. Syntetyczne części urządzenia i panelu sterowania są wykonane z materiału odpornego na wysoką temperaturę i wilgotność.


W pełni przeszklone drzwi i ściany

Sauny MEXDA zostały wykonane z najwyższą starannością, ze szczególnym uwzględnieniem jakości wszystkich przeszklonych elementów. Grubość szkła dla całkowicie przeszklonych drzwi jest wyraźnym wskaźnikiem poziomu jakości każdej sauny. Wszystkie przeszklone ściany wykonane są ze szkła o grubości 10 mm, a przeszklone drzwi ze szkła 8 mm.


Ogólna koncepcja budowy

Każda integralna część jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach i wykonana z najwyższej jakości materiałów. Panele podłogowe z drewna cedrowego, szerokie ławki ABACHI o grubości 550-700 mm, w zależności od modelu sauny, są standardem. Oparcia i zagłówki wykonane zostały z materiału najwyższej jakości.


Wyposażenie premium

Każdy luksusowy pakiet saun zawiera nastrojowe oświetlenie LED, które imituje kolorowe niebo. Inną integralną częścią jest system audio, który dodaje atmosfery pomieszczeniu i pozytywnie wpływa na rozluźnienie zarówno ciała, jak i duszy. Wnętrze sauny zawiera kamienną ścianę ustawioną odpowiednio do układu sauny.


Stal nierdzewna

Odpowiednie wykonanie wymaga zwrócenia szczególnej uwagi nawet na drobne części i elementy, w jakie wyposażona jest sauna. Luksusowy uchwyt ze stali nierdzewnej jest dowodem na kunszt wykonania każdej sauny. Zawiasy ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości wykonania są niezmiernie ważne, aby zapewnić, że drzwi sauny zapewniają bezpieczeństwo i dobrze działają.


Okres gwarancji

– 5 lat na podgrzewacz
– 10 lat na szkło
– 2 lata gwarancji ogólnej