Magma 2015

Sauna fińska

199 cm x 158 cm x 219 cm

4-5

Magma 2015 - wymiary sauny


Model cedrowy

Zastosowany cedr jest wybierany z najwyższej jakości drewna i jest przetwarzany tak, aby zagwarantować nie tylko wrażenie luksusu, ale także zapewnić najwyższą kompatybilność. Drewno cedrowe jest znane ze swojej przejrzystej struktury, charakterystycznego aromatu, właściwości termoizolacyjnych i pozytywnego wpływu na ciało.


Podgrzewacze i technologia sauny

Wysoka fińska technologia HARIVA stanowi kompletne rozwiązanie dla Twojej sauny. Dzięki różnym kształtom i szerokiej gamie materiałów oraz funkcjonalnemu i estetycznemu wzornictwu może zaoferować najwyższą jakość w swoim segmencie. Dodatkowo dzięki sterowaniu zdalnemu lub zewnętrznemu nagrzewnice elektryczne zapewniają doskonałe wrażenia podczas relaksu w saunie.


Kontrola

Sauny UKKO są wyposażone w najnowocześniejszy panel dotykowy z systemem Touch Me, który można kontrolować nie tylko dotykiem, ale także wygodnym pilotem. Syntetyczne części urządzenia i panelu sterowania są wykonane z materiału odpornego na wysoką temperaturę i wilgotność.


W pełni przeszklone drzwi i ściany

Sauny UKKO zostały wykonane z najwyższą starannością, ze szczególnym uwzględnieniem jakości wszystkich przeszklonych elementów. Grubość szkła dla całkowicie przeszklonych drzwi jest wyraźnym wskaźnikiem poziomu jakości każdej sauny. Wszystkie przeszklone ściany wykonane są ze szkła o grubości 10 mm, a przeszklone drzwi ze szkła 8 mm.


Ogólna koncepcja budowy

Every integral part is worked on to the finest of details and made from the highest quality materials. Cedar wood floor panelling, wide ABACHI benches 550-700mm thick according to sauna model come as standard. Backrests and headrests are made from the exact same top quality material.


Wyposażenie premium

Każdy luksusowy pakiet saun zawiera nastrojowe oświetlenie LED, które imituje kolorowe niebo. Inną integralną częścią jest system audio, który dodaje atmosfery pomieszczeniu i pozytywnie wpływa na rozluźnienie zarówno ciała, jak i duszy. Wnętrze sauny zawiera kamienną ścianę ustawioną odpowiednio do układu sauny.


Stal nierdzewna

Odpowiednie wykonanie wymaga zwrócenia szczególnej uwagi nawet na drobne części i elementy, w jakie wyposażona jest sauna. Luksusowy uchwyt ze stali nierdzewnej jest dowodem na kunszt wykonania każdej sauny. Zawiasy ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości wykonania są niezmiernie ważne, aby zapewnić, że drzwi sauny zapewniają bezpieczeństwo i dobrze działają.


Akcesoria

Przy zakupie sauny właściciel otrzymuje duży pakiet akcesoriów, które powinny być zawsze używane podczas korzystania z sauny. W zestawie z sauną UKKO znajduje się: wiadro do sauny, szczotki, termometry, światło do sauny, zegar do sauny i wiele innych.


Okres gwarancji

– 5 lat na podgrzewacz
– 10 lat na szkło
– 2 lata gwarancji ogólnej